ERA-2ARC5230X
MFR.Part #
ERA-2ARC5230X
JLCPCB Part #
C3921328
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS