ERJ-1TNF1961U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1961U
JLCPCB Part #
C2147375
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS