ERA-2ARC1132X
MFR.Part #
ERA-2ARC1132X
JLCPCB Part #
C2092903
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS