ERA-3AEB9761V
MFR.Part #
ERA-3AEB9761V
JLCPCB Part #
C4120087
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS