ERJ-8BWJR016V
MFR.Part #
ERJ-8BWJR016V
JLCPCB Part #
C2082847
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 16mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS