ERA-2ARB6650X
MFR.Part #
ERA-2ARB6650X
JLCPCB Part #
C4170732
Description
-55℃~+155℃ 63mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS