ERA-6VPB4301V
MFR.Part #
ERA-6VPB4301V
JLCPCB Part #
C1862799
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS