ERA-2ARB2672X
MFR.Part #
ERA-2ARB2672X
JLCPCB Part #
C4221522
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS