ERA-2ARB2551X
MFR.Part #
ERA-2ARB2551X
JLCPCB Part #
C2094095
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS