ERA-2ARB2372X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2ARB2372X
JLCPCB Part #
C3981399
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS