ERA-2ARB2320X
MFR.Part #
ERA-2ARB2320X
JLCPCB Part #
C2093621
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS