ERJ-1GJJ202C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ202C
JLCPCB Part #
C20022432
Description
-55℃~+125℃ 2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS