ERA-2APB682X
MFR.Part #
ERA-2APB682X
JLCPCB Part #
C2093333
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS