ERJ-2RKD2263X
MFR.Part #
ERJ-2RKD2263X
JLCPCB Part #
C4182025
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS