ERA-2APB3240X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2APB3240X
JLCPCB Part #
C4229920
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS