ERA-2APB2552X
MFR.Part #
ERA-2APB2552X
JLCPCB Part #
C4058572
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS