ERJ-P14F1023U
MFR.Part #
ERJ-P14F1023U
JLCPCB Part #
C4230662
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS