ERA-2AKD23R2X
MFR.Part #
ERA-2AKD23R2X
JLCPCB Part #
C20014162
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS