ERA-2AED2210X
MFR.Part #
ERA-2AED2210X
JLCPCB Part #
C20013686
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS