ERA-2AEC4870X
MFR.Part #
ERA-2AEC4870X
JLCPCB Part #
C4204889
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS