ERA-2AEC3000X
MFR.Part #
ERA-2AEC3000X
JLCPCB Part #
C2138090
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS