ERA-2AEC1781X
MFR.Part #
ERA-2AEC1781X
JLCPCB Part #
C4334515
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS