ERA-2AEC1600X
MFR.Part #
ERA-2AEC1600X
JLCPCB Part #
C4248517
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS