ERJ-P06F5762V
MFR.Part #
ERJ-P06F5762V
JLCPCB Part #
C4174265
Description
-55℃~+155℃ 500mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS