ERA-3VPB4222V
MFR.Part #
ERA-3VPB4222V
JLCPCB Part #
C1862443
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS