ERA-2AEC1202X
MFR.Part #
ERA-2AEC1202X
JLCPCB Part #
C2137592
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS