ERA-2AEB93R1X
MFR.Part #
ERA-2AEB93R1X
JLCPCB Part #
C4304664
Description
-55℃~+155℃ 63mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS