ERA-2AEB9091X
MFR.Part #
ERA-2AEB9091X
JLCPCB Part #
C2088287
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS