ECW-H12112HV
MFR.Part #
ECW-H12112HV
JLCPCB Part #
C3800915
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1nF 1.25kV ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS