ERA-2AEB8871X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2AEB8871X
JLCPCB Part #
C2074964
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS