ERJ-A1AJ180U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ180U
JLCPCB Part #
C4266966
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 18Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS