ERA2AEB820X
MFR.Part #
ERA2AEB820X
JLCPCB Part #
C543603
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS