ERA2AEB363X
MFR.Part #
ERA2AEB363X
JLCPCB Part #
C543613
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS