ERA2AEB332X
MFR.Part #
ERA2AEB332X
JLCPCB Part #
C445607
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS