ERJ-HP6D3652V
MFR.Part #
ERJ-HP6D3652V
JLCPCB Part #
C6240463
Description
-55℃~+175℃ 36.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS