ERA-1ARC7320C
MFR.Part #
ERA-1ARC7320C
JLCPCB Part #
C19569819
Description
-55℃~+155℃ 50mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS