ERA-1ARC331C
MFR.Part #
ERA-1ARC331C
JLCPCB Part #
C19535462
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS