ERA-1ARC2941C
MFR.Part #
ERA-1ARC2941C
JLCPCB Part #
C19436987
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS