ERA-1ARC2210C
MFR.Part #
ERA-1ARC2210C
JLCPCB Part #
C20518675
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS