ERA-1ARB5360C
MFR.Part #
ERA-1ARB5360C
JLCPCB Part #
C19504937
Description
-55℃~+155℃ 50mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS