ERJ-1GEF10R7C
MFR.Part #
ERJ-1GEF10R7C
JLCPCB Part #
C19436054
Description
-55℃~+125℃ 10.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS