ERA-1ARB622C
MFR.Part #
ERA-1ARB622C
JLCPCB Part #
C19301913
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS