ERA-1AEC7321C
MFR.Part #
ERA-1AEC7321C
JLCPCB Part #
C20013317
Description
-55℃~+155℃ 50mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS