ERJ-B1CJR016U
MFR.Part #
ERJ-B1CJR016U
JLCPCB Part #
C3955333
Description
-55℃~+155℃ 16mΩ 2W Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS