ERB-RE1R50V
MFR.Part #
ERB-RE1R50V
JLCPCB Part #
C1972495
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 1.5A 1.6mm 32V 50A 0603 Disposable fuses ROHS