ELJ-QE27NGFA
MFR.Part #
ELJ-QE27NGFA
JLCPCB Part #
C20425897
Package
0603 (1608 Metric)
Description
15@100MHz 260mA 27nH 660mΩ ±2% 0603 (1608 Metric) Inductors (SMD) ROHS