ELC-3FN220M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELC-3FN220M
JLCPCB Part #
C17635294
Package
1212
Description
1.18Ω 22uH 330mA ±20% 1212 Power Inductors ROHS