EEVTG1J221Q
MFR.Part #
EEVTG1J221Q
JLCPCB Part #
C128478
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 12.5mm 13.5mm 220uF 260mΩ@100kHz 350mA@100kHz 63V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS