EEEFK1V681AQ
MFR.Part #
EEEFK1V681AQ
JLCPCB Part #
C178568
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14mm 35V 5000hrs@105℃ 680uF 825mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS