EEU-TA1A222LB
MFR.Part #
EEU-TA1A222LB
JLCPCB Part #
C1598699
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+125℃ 1.4A@120Hz 10V 12.5mm 2000hrs@125℃ 2200uF 25mm 33mΩ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS